Hizmetlerimiz

Randevu Al

Online Klinik Grup Pilatesi

Online sistem üzerinden 5-10 kişilik gruplarla fizyoterapist eşliğinde yapılan 1 saat süren terapatik egzersizler

400
1 Saat
Fizyoterapistiniz detaylı bir şekilde doldurduğunuz değerlendirmeye göre sizi yönlendirecektir.Normal pilatesten farkı kişiye özel yönlendirmeler içermesidir olmasıdır. Fizyoterapistiniz detaylı bir şekilde doldurduğunuz değerlendirmeye göre sizi yönlendirecektir.Normal pilatesten farkı kişiye özel yönlendirmeler içermesidir olmasıdır.
Kişiye özel yönlendirmeler bireylerin anatomik özelliklerine göre sağlık problemlerine göre değişebilir.Kişiye özel yönlendirmeler bireylerin anatomik özelliklerine göre sağlık problemlerine göre değişebilir.
Sağlık problemi olan ya da olmayan bireyler değerlendirme sonucuna göre Metaphysion bünyesindeki gruplara katılabilir. Veya sizin oluşturduğunuz arkadaş grubuyla Klinik Grup Pilatesi seansları online olarak başlayabilir.Sağlık problemi olan ya da olmayan bireyler değerlendirme sonucuna göre Metaphysion bünyesindeki gruplara katılabilir. Veya sizin oluşturduğunuz arkadaş grubuyla Klinik Grup Pilatesi seansları online olarak başlayabilir.

Online Bire Bir Hamile Pilatesi

Online sistem üzerinden fizyoterapistinizin size özel planladığı seanstır, detaylı değerlendirmeler sonucu başlar.

750
1 Saat
Online sistem üzerinden fizyoterapistinizin size özel planladığı seanstır, detaylı değerlendirmeler sonucu başlar. Online sistem üzerinden fizyoterapistinizin size özel planladığı seanstır, detaylı değerlendirmeler sonucu başlar.
Egzersizler dışında gebelikle ilgili problemlerin konuşulup çözüm önerilerinin sunulduğu danışmanlık hizmeti de bu hizmete dahildir.Egzersizler dışında gebelikle ilgili problemlerin konuşulup çözüm önerilerinin sunulduğu danışmanlık hizmeti de bu hizmete dahildir.
Bu alanda kendini geliştirmiş fizyoterapistlerimizle sizin anatomik fizyolojik özelliklerinize göre, gebelik haftasına göre planlanan bir hizmettir.Bu alanda kendini geliştirmiş fizyoterapistlerimizle sizin anatomik fizyolojik özelliklerinize göre, gebelik haftasına göre planlanan bir hizmettir.
Sağlık problemi olan veya olmayan gebeler detaylı değerlendirmeler sonucu katılabilir.Sağlık problemi olan veya olmayan gebeler detaylı değerlendirmeler sonucu katılabilir.

Online BireBir Terapatik Egzersiz

Detaylı değerlendirmeler sonucu vücudunuza, anatomik yapınıza göre planlanan egzersizlerin fizyoterapistinizle bire bir online olarak yapıldığı seanstır.

750
1 Saat
Detaylı değerlendirmeler sonucu vücudunuza, anatomik yapınıza göre planlanan egzersizlerin fizyoterapistinizle bire bir online olarak yapıldığı seanstır.Detaylı değerlendirmeler sonucu vücudunuza, anatomik yapınıza göre planlanan egzersizlerin fizyoterapistinizle bire bir online olarak yapıldığı seanstır.
Sağlık problemlerinizi çözmeyi de hedefleyen bu seanslar detaylı değerlendirmeler sonucu fizyoterapistiniz tarafından planlanır. Ve fizyoterapistinizle bire bir online olarak gerçekleştirilir. Sağlık problemlerinizi çözmeyi de hedefleyen bu seanslar detaylı değerlendirmeler sonucu fizyoterapistiniz tarafından planlanır. Ve fizyoterapistinizle bire bir online olarak gerçekleştirilir.
Kişiye özel bire bir terapatik egzersiz yapmak isteyen herkes detaylı değerlendirmeler sonucu katılabilir.Kişiye özel bire bir terapatik egzersiz yapmak isteyen herkes detaylı değerlendirmeler sonucu katılabilir.
 • 1
  Randevu Alın

  sitemiz üzerinden hizmet formunu doldurun ve randevu alın

 • 2
  Seanslara Katılın

  uzman fizyoterapistlerimizle birebir danışmanlık veya grup pilatesi egzersizleri yapın

 • 3
  Egzersiz Rutini Oluşturalım

  devamlı olarak seanslara katıldığınızda internet olan herhangi bir yerden programlı ve düzenli fizyoterapi hizmeti alabilirsiniz